Gözden kaçırmayın

"HES İlaç Sahibi Erkan Çelik, Afyonspor'un Yeni Başkanı!"

6-7 Nisan 2024 tarihlerinde Antalya'da düzenlenen Olimpik Deneme Atletizm yarışmasına Afyonkarahisar'dan 3 sporcu katıldı. Şimşek Atletizm sporcusu Hamide Nur Tekdemir, U18 kızlar kategorisinde 800m ve 1500m branşlarında altın madalya kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

Tekdemir, 800m branşında elde ettiği 2:24'lük dereceleriyle rakiplerini geride bırakırken, 1500m branşında da 4:56'lık derecesiyle zafere ulaştı.

Genç sporcunun bu başarısı, Okul Sporları Atletizm Bölge Yarışmaları için büyük moral oldu. Şimşek Atletizm Spor Kulübü antrenörü Metin Şimşek Tekdemir'i tebrik ederek, bundan sonraki yarışmalarda da başarılarının devamını diledi.

Hamide Nur Tekdemir'in bu başarısı, Afyonkarahisarlılar için büyük bir gurur kaynağı. Tekdemir'in 24-25 Nisan 2024 tarihlerinde İzmir'de yapılacak Atletizm müsabakalarında da Afyonkarahisar'ı başarıyla temsil edeceğine inanıyoruz.

Tebrikler Hamide Nur Tekdemir! #Atletizm #Sporcular #Başarı #OlimpiyatDeneme #HamideNurTekdemir #AltınMadalya #Afyonkarahisar